Polski | Română | Español

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczne powiązanie plików (rozszeżeń) z programami
Author Message
zimi1313
New
*

Status: Offline

Automatyczne powiązanie plików (rozszeżeń) z programami
Witam

Na początek podziękowania i słowa uznania za
BARDZO dobry pomysł jego realizację.
Oczywiście mówię o pakiecie TCUP.
Od dłuższego czasu ślędzę (czekam na nowe wersje) rozwój tego
projektu i coraz bardzie zbliża się on do ideału - czyli pakietu oprogramowania który po zainstalowaniu (lub skopiowaniu - wszystko pięknie działa jako portable) sprawia że otrzymuję system z wszystkimi (prawie - ale tu trudno sprostać wszystkim wymaganiom) niezbędnymi programami.
Jeszcze raz wielkie DZIĘKI Smile

Ale żeby nie było tak wazelinowo Wink to ode mnie taka propozycji:
SUPER rozwiązaniem byłaby możliwość automatycznego skojarzenia plików z programami dołączonymi do TCUP. Czyli np. MP3 - AIMP, AVI - KMPlayer, JPG - XnViev, DOC - AngleWriter itd. Oczywiście można to wszystko zrobić ręcznie w programach, ale człowiek z natury to leniwe stworzenie Wink Można by dodać taką opcję podczas instalacji bądź jako plik reg. (do wersji portable)

Pozdrawiam
ZiMi
2008-03-04 12:45:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ULTIMA PRIME
Administrator

RE: Automatyczne powiązanie plików (rozszeżeń) z programami
zimi1313 Wrote:SUPER rozwiązaniem byłaby możliwość automatycznego skojarzenia plików z programami dołączonymi do TCUP. Czyli np. MP3 - AIMP, AVI - KMPlayer, JPG - XnViev, DOC - AngleWriter itd.

TC UP > Menu > Narzędzia > TC UP > TC UP Integrator > Skojarzenia

+

PRAWDOPODOBNIE, od TC UP 3.7 będzie możliwość ustawienia tego podczas instalacji. Prace nad odpowiednim kodem są już mocno zaawansowane Wink

Robert YouTube
Mario YouTube
2008-03-04 12:53:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zimi1313
New
*

ULTIMA PRIME Wrote:TC UP > Menu > Narzędzia > TC UP > TC UP Integrator > Skojarzenia

+

PRAWDOPODOBNIE, od TC UP 3.7 będzie możliwość ustawienia tego podczas instalacji. Prace nad odpowiednim kodem są już mocno zaawansowane Wink

Kurcze, jak człowiek "nie doczyta" to wymyśla problemy Smile
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Oby zaawansowane prace zakończyły się pełnym powodzeniem Smile
Rozumiem że czekamy do ostatniego dnia marca?

Mam też kolejne pytanko dotyczące świetnej wtyczki TCBurrner - z moich testów wynika że nie obsługuje ona nagrywania plików większych od 4 Gb (obecnie pliki takie są coraz częstsze - filmy HD - mkv). Program zaczyna nagrywać taki plik ale zawsze kończy sie to błędem. Jest to związane z trybem nagrywania UDF. Czy tak jest czy ja coś przeoczyłem?
2008-03-04 13:26:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ULTIMA PRIME
Administrator

zimi1313 Wrote:Rozumiem że czekamy do ostatniego dnia marca?

Jak zawsze Wink

zimi1313 Wrote:Mam też kolejne pytanko dotyczące świetnej wtyczki TCBurrner - z moich testów wynika że nie obsługuje ona nagrywania plików większych od 4 Gb (obecnie pliki takie są coraz częstsze - filmy HD - mkv). Program zaczyna nagrywać taki plik ale zawsze kończy sie to błędem. Jest to związane z trybem nagrywania UDF. Czy tak jest czy ja coś przeoczyłem?

Niestety, ale ta wtyczka nie jest już rozwijana - wiec z czasem będzie pojawiało się coraz więcej problemów z nią związanych, dlatego zdecydowałem się na dołączenie do TC UP programu InfraRecorder - i właśnie ten program polecam jako alternatywę do nagrywania.

Robert YouTube
Mario YouTube
2008-03-04 13:31:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
m^2
Super Moderator

ULTIMA PRIME Wrote:

Jak zawsze Wink

zimi1313 Wrote:Mam też kolejne pytanko dotyczące świetnej wtyczki TCBurrner - z moich testów wynika że nie obsługuje ona nagrywania plików większych od 4 Gb (obecnie pliki takie są coraz częstsze - filmy HD - mkv). Program zaczyna nagrywać taki plik ale zawsze kończy sie to błędem. Jest to związane z trybem nagrywania UDF. Czy tak jest czy ja coś przeoczyłem?

Niestety, ale ta wtyczka nie jest już rozwijana - wiec z czasem będzie pojawiało się coraz więcej problemów z nią związanych, dlatego zdecydowałem się na dołączenie do TC UP programu InfraRecorder - i właśnie ten program polecam jako alternatywę do nagrywania.

Nie była rozwijana. Lecz jest ponownie. Ghisler pracuje nad przerobieniem jej na wewnętrzny mechanizm wypalania płyt przez TC.

[Image: pcbsdec7.jpg]
2008-03-04 13:46:48
ULTIMA PRIME
Administrator

ULTIMA PRIME Wrote:

Jak zawsze Wink

Niestety, ale problem okazał się poważniejszy niż myślałem, dlatego 3.7 jeszcze nie ma tej funkcjonalności.

Nie chcę nic obiecywać, ale w 3.8 powinno być to już zrealizowane.

Robert YouTube
Mario YouTube
2008-04-01 10:02:01
Post Reply 

Contact Us | TC UP - Total Commander Ultima Prime | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication