Total Commander Ultima Prime 

jest kolekcją oprogramowania oraz predefiniowanych ustawień rozszerzających możliwości menadżera plików Total Commander, zebraną w jednym, łatwym do instalacji pakiecie. Nasze rozwiązanie różni się od oficjalnej dystrybucji aplikacji oferowanej przez Christiana Ghislera na stronie www.totalcmd.com. Jeśli chcesz zobaczyć i wypróbować nasze rozwiązania, możesz je pobrać z tej witryny oraz podyskutować o nich na naszym forum. Efekty naszej pracy udostępniane są na zasadach freeware, ale proszę pamiętać że Total Commander sam w sobie jest programem typu shareware. Prosimy również pamiętać o tym, iż poszczególne licencje dołączonego oprogramowania mogą się od siebie różnić i nie być zalecane do użytku komercyjnego. Dokładniejsze informacje o sposobach licencjonowania udostępnione zostały na naszym forum.

Drodzy użytkownicy TC UP!


Po kilku miesiącach przerwy z dumą przedstawiamy nową wersję projektu Total Commander Ultima Prime 7.7 oraz nową wersję oficjalnej strony (która będzie sukcesywnie rozwijana).

W najnowszej odsłonie projektu Total Commander Ultima Prime dodaliśmy przeglądarkę Vivaldi - naszym zdaniem najlepszą przeglądarkę internetową jaka kiedykolwiek została stworzona. Od wyglądu aż po sposób interakcji z użytkownikiem, każdy aspekt przeglądarki może być zmieniony i dostosowany. To użytkownik ma kontrolę. Idea przyświecająca przeglądarce jest bardzo podobna do TC UP.

Do najnowszej wersji TC UP dodaliśmy również program Captura (pozwala on na nagrywanie tego co dzieje się na pulpicie oraz robienie zrzutów ekranu), narzędzie Space Sniffer (służy do szybkiego sprawdzania zajętego miejsca na dyskach twardych) oraz wtyczkę Diskinternals Reader (daje dostęp do partycji i obrazów dysków).

W nowej wersji naprawiono zauważone błędy oraz problemy. Między innymi naprawiono problem z powiązaniami plików w systemie Windows 10 oraz ich przypinaniem na pasku zadań Windows. Menedżer plików Total Commander wzbogacił się o pionowy pasek przycisków z odpowiednio skonfigurowanymi skrótami, a istniejące paski przycisków zostały ulepszone.

Wiele czasu i pracy włożono w narzędzie TC UP New, które służy do szybkiego tworzenia katalogów i plików. Dzięki wielu fundamentalnym zmianom tworzenie dużej ilości katalogów i plików jest jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne. Jak zwykle programy i wtyczki wchodzące w skład projektu zostały zaktualizowane do najnowszych wersji.

 

Kochani, prosimy o wsparcie projektu i zapraszamy do subskrybowania oficjalnego kanału YouTube - jeśli będzie zainteresowanie, to zaczną się na nim pojawiać poradniki dotyczące TC UP, ale musimy wiedzieć że jest dla kogo poświęcać czas.

 

Na sam koniec, informacja dla tłumaczy - moi drodzy, nie zapomniałem o Was - ale w projekcie będzie jeszcze kilka zmian - dlatego nie było sensu, żebyście tłumaczyli coś, co może się jeszcze zmienić. Jak wszystko będzie gotowe - odezwę się do Was.

Proszę tylko o potwierdzenie na maila, którzy tłumacze są nadal aktywni, tak żebym wiedział w jakich językach musi być przygotowana strona.

 

Szczęśliwego nowego roku!

Zamów licencję

Licznik Odwiedzin

13560680
Online: 3