Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskanie ustawień z wersji 8.6 do wersji 8.8
#1
Może mi ktoś powiedzieć jak mogę zimportować ustawienia z wersji 8.6 do 8.8? Za każdym razem jak instaluję nową wersję to nie mam poprzednich ustawień i muszę wszystko robić od nowa a podczas instalacji jest coś o backup'ie i myślałem, że znajdą się w nim stare ustawienia które moge zaimportować podczas instalacji.
Jest jakaś szansa przywrócenia ustawień? Np. do "Directory hotlist" czy ustawień FTP.

I dodatkowe pytanie: gdzie znajdę plik do "Directory hotlist" by móc edytować ręcznie np w Notepad++ ?

Jeśli było już to pytanie / temat wcześniej to przepaszam ale szukałem dwa razy.
Reply
#2
(10-11-2023, 04:49 PM)Pel00 Wrote: Może mi ktoś powiedzieć jak mogę zimportować ustawienia z wersji 8.6 do 8.8? Za każdym razem jak instaluję nową wersję to nie mam poprzednich ustawień i muszę wszystko robić od nowa a podczas instalacji jest coś o backup'ie i myślałem, że znajdą się w nim stare ustawienia które moge zaimportować podczas instalacji.

Ta funkcja nie jest jeszcze w pełni funkcjonalna, chcieliśmy się nie zająć na początku tego roku, ale problemy z Microsoft Defenderem, który niesłusznie blokował (i zdaża się że jeszcze ciągle blokuje) TC UP, sprawiły że trzeba było to odłożyć w czasie.

Niemniej jest to w fazie wdrażania i kolejna wersja powinna mieć już zaimplementowaną taką funkcjonalność.


(10-11-2023, 04:49 PM)Pel00 Wrote: Jest jakaś szansa przywrócenia ustawień? Np. do "Directory hotlist" czy ustawień FTP..

Listy ulubionych katalogów jeszcze nie, ale ustawienia FTP są backupowane już od dawana i można je przywrócić podczas instalacji nowej wersji, decydujemy o tym w instalatorze, na karcie "Kopia zapasowa"

Wszystkie pliki, które są backupowane znajdują się w lokalizacji:

c:\Users\(Nazwa użytkownika)\!Files\Backup\TC UP\


(10-11-2023, 04:49 PM)Pel00 Wrote: I dodatkowe pytanie: gdzie znajdę plik do "Directory hotlist" by móc edytować ręcznie np w Notepad++ ?

TC UP\LANGUAGE\WCMD_POL_DirMenu.ini
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)