Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zobrazenie video suborov
#1
Mam dve otazky:
1/ v internom prostredi TCUP v. 4.6 pri vybere "Nahlad" na videosubory s koncovkou .wmv sa vo Windows Media Playeri niektore daju prehrat a niektore nie. Zobrazi sa len zakladne okno WMP a nic viac. V com je problem? Starsi WMP? V instalovanom WMP na pocitaci sa vsetky videa s uvedenou koncovkou zobrazia bez problemu.
2/ Je mozne riesit problem v prostredi programu TCUP nahradou WMP inym programom, napr. KMPlayerom. Ak ano, tak ako?
Srdecna vdaka za porozumenie a ochotu.
Reply
#2
Ahoj,
interný náhľad súborov v TC UP je realizovaný po stlačení SHIFT+F3, v tedy je na náhľad súborov použitý príslušný lister plugin. Ak stlačíš len F3 je na náhľad použitý externý program. Video je v tomto prípade prehrávané prehrávačom KM player, ktorý je súčasťou TC UP.
Reply
#3
Vyskusane, mas pravdu - dakujem za odpoved.
Ale je tu este dalsia moznost zobrazenia videosuboru priamo vo vedlajsom okne TC a to cez CTRL+Q (a tam mi vznikol uvedeny problem). Vtedy sa zobrazi prislusne video v prostredi Windows Media Playeru. Ten nie je plaginom TC. Aspon som ho tam nenasiel. Dokonca Windows Media Player nepouzivam ako asociovany prehliadac na PC, ale Zoom Player.
Ako a preco sa WMP tam objavil? Tuto otazku nepotrebujem nutne zodpovedat.Wink

P.S.
Bod 1 mojej otazky som vyriesil. Chybal mi kodek WMV-9VCM RTW. Subory, ktore sa mi otvarali boli vytvorene s kompresiou WMP7 a 8 a tam kodek bol. Teraz cez CTRL+Q sa otvaraju uz vsetky a vo WMP.
Reply
#4
Ten nie je plaginom TC. Aspon som ho tam nenasiel. Dokonca Windows Media Player nepouzivam ako asociovany prehliadac na PC, ale Zoom Player.
Save your time and get on time success in 650-472 latest dumps and COMPTIA toefl exams by using our latest Massachusetts Institute of Technology (MIT) superb exam
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)