Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Javaslatok
Smile 
Nem lehetne azt megcsinálni, hogy a még ki nem adott új verzióban elvégzik azt a módosítást, hogy lecsökkentik az eszköztárban az ikonok közötti részt?
Én azelőtt(és most is) a 3.2-es verziót használtam, és elég fura a változás, sőt, zavaró. Remélem Peti, megmondod valami fejesnek.
Előre is köszi
Reply
Hát most arra gondolsz, hogy túl nagyok az ikonok? Mer elvileg köztük 0 a hely. :o

Am nem SE-portálon láttalak véletlenül? Na tudod ki vagyok?Tongue
[Image: selifest_admin.png]
[Image: selifest_wiki_auth.png]
Reply
Nos, jól gondolod, hogy honnan láthattál. Amúgy grat az oldaladhoz, meg az ELFeidhez, meg a többi nagyszerűséghez Smile . Nos itt egy kép az újabbról, és a 3.2-esről.
Ugye, hogy mekkora a különbség?(vagy csak Vista alatt van ez így?)
3.2 <-> 4.6

(és ha jól látom, amit az oldaladra írtál magadról, akkor csak 1 évvel és 6 hónappal vagy idősebb nálam Big Grin )
Reply
Ja, meg nagyobb van.CoolBig Grin
A problémád pedig azért van, mert a 3.2-nél nem állítottad be a megfelelő képernyőfelbontást, 4.6-nál meg igen, és ettől a gombok a helyükön is vannak. Állítsd 1024x768-ra ha gondolod.
Reply
(02-24-2009, 04:09 PM)Adolf1994 Wrote: Nem lehetne azt megcsinálni, hogy a még ki nem adott új verzióban elvégzik azt a módosítást, hogy lecsökkentik az eszköztárban az ikonok közötti részt?
Én azelőtt(és most is) a 3.2-es verziót használtam, és elég fura a változás, sőt, zavaró. Remélem Peti, megmondod valami fejesnek.
Előre is köszi

Magad is meg tudod csinálni. Belemégy az eszköztár menüjébe (jobb katt az eszköztáron) és ott megadod saját képed-hasonlatosságod szerint a menzúrákat, azt' zsír.
Reply
sziasztok ,csak megjegyzem ,hogy a 4.9-es TCUP-ba nem a legujabb verzio kerult a "The KmPlayer"-bol!.
http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=14938

van ujabb is, igaz meg beta de mire az 5.0 verzio elkeszul a TCUP-bol valoszinuleg mar ez is hivatalos verziova avanzsal :
http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=15045

amugy ez a kedvenc lejatszom (a VLC sem rossz csak utalom az ikonjat mindig kerulgetem Smile )
Reply
hello ,csak meg 1 eszrevetel...ha particionalom a winyot (C,D) telepitem a windowst ,aztan a TC UP telepites alatt kijelolom hogy a windows intezot cserelje le (a TC UP-ra) ,akkor nem ferek hozza a D particiohoz ...( azert mert ez meg nincs formatalva )
Reply
Hello mindenki...
Nagyon jó program ez a Total Commander, szinte csak ezt teszem fel a gépemre Big Grin
Csak 1 probléma van (szerintem): megoldható lenne, hogy az 5.0-ás verzióba tegyenek egy xFire-t, és egy MSN-t Big Grin, annak nagyon tudnék örülni, mert akkor már tényleg minden benne van, ami a gépemre kell Big Grin
Köszi a programért a fejlesztőknek Big Grin
Reply
Hát Cappy, ez az intézős dolog érdekes, továbbítom. A KMPlayer meg nálam érdekes ebben a verzióban, Enter-re elszáll a kép!!
ZetorGumi, a TC UP már most is elég nagydarab, továbbítom az xFire-kérést de nemhiszem hogy lesz belőle valami. MSN meg van benne, úgyhívják, Miranda IM (sok platformú chat-kliens).
Reply
hello ,csak meg 1 eszrevetel...ha particionalom a winyot (C,D) telepitem a windowst ,aztan a TC UP telepites alatt kijelolom hogy a windows intezot cserelje le (a TC UP-ra) ,akkor nem ferek hozza a D particiohoz ...( azert mert ez meg nincs formatalva )
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)