Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kérdés
NAGYON köszönöm a segítséged.
Kicsit bővebben leírnád hol találom ezt a felület változtatást, "Windows M. Player 6 alatti, meg fölötti"
Biztos én vagyok béna, de nem találom Sad

Köszönöm előre is a válaszod !!!!!!!!
Reply
Üdv!
Nekem is nagyon hasonló a gondom Win7 alatt.
Akármelyik mp3 fájlt akarom hallgatni gyors nézőkével a TC UP egyszerűen lefagy. Az egész processt le kell állítani feladatkezelőben,majd újra indulni egy másik TCUP-al. Nézegettem és módosítgattam a mmedia.ini filet,de semmi. Úgy vettem észre, hogy valahova akar csatlakozni a neten és azért fagy.
Tud valaki erre megoldást?
Reply
Sziasztok!

Olyan problémám van h frisítettem a tc up-ot 5.1-ről 5.2-re és nem tudom használni az eddigi wincmd.key-t amit használtam az utóbbi verziónál.De találtam patch és key programot is de nem megy mert hiba üzenetet mond h menjek a gishler.com oldalra újabb kiadás miatt vagy mi...
Valaki tudna segíteni?
Reply
(09-01-2010, 02:36 PM)Athem Wrote: Sziasztok!

Olyan problémám van h frisítettem a tc up-ot 5.1-ről 5.2-re és nem tudom használni az eddigi wincmd.key-t amit használtam az utóbbi verziónál.De találtam patch és key programot is de nem megy mert hiba üzenetet mond h menjek a gishler.com oldalra újabb kiadás miatt vagy mi...
Valaki tudna segíteni?

Én ezt használom cracknek,talán ez segít:
http://nyilaslaszlo.freeoda.com/forum/vi...m.php?f=37
Be kell regisztrálnod hogy rendesen lásd a letöltési linket.
Reply
Smile 
sziasztok
A következő kérdésem volna????
Mért van az amikor mondjuk 5.2 eltávolítom hogy felrakjam a 5.3 (mert nem szeretem ha frissíti a dolgokat jobb a új telepítés...) a Windows Media Player
meghal.
Szó szerint meghal nem működik egyszerűen nem tudok csinálni vele semmit.
Lehet hogy azért mert Windows 7 Ultimate x64 használok? Mert szerintem a legegyszerűbb megoldás újból felrakni a Media Playert. De ezt nem lehet mert ugyanis gyárilag be van rá építve a lejátszó ráadásul a legújabb M12.
Na mit lehet csinálni? Volt másnak is ilyen?
Előre is köszönöm a válaszokat ja és sajnos nem vagyok 1 számító gép guru.!
köszi sziasztok
Reply
Sziasztok!

Valami miatt a fájlok dátuma meváltozott. Hogyan tudnám visszaállítani az eredeti készítési dátumra? Az adott file-ok képek, ezért gondoltam, hogy az exif kiterjesztésből vissza lehetne állítani, de nem tudom hogy. Tudnátok segíteni?

Üdv:

Dávid
Reply
Sziasztok! Nagyon új vagyok még, 3 napja van PRIME-om, sima TC-m nem is volt soha... Rengeteg kérdésem lenne, de a legfontosabb talán az, hogy lehet-e felhőt kapcsolni a TCUP-hoz, (pl. google drive vagy OneDrive), és ha igen, hogyan?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)