Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vírus
miért van az hogy a nod mindig vírust jelez amikor leakarom szedni a TCUP-ét
[Image: TCPUP_Virus_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
Reply
Azért van, mert a NOD kicsomagolja és a "heurisztikus" keresője megtalálja a Snadboy programot. Ez jelszó kiszedésére alkalmas (pl. IE-ből), ezért veszélyesnek tartja, pedig nem az.
Az enyém érdekes módon nem veszi észre. hmm
[Image: selifest_admin.png]
[Image: selifest_wiki_auth.png]
Reply
Akkor nem tudom, hogy melyik nod verzió van neked, de nekem folyamatosan ezt írja ki.Tehát az a lényeg hogy kapcsoljam ki a heurisztikus keresést (Nod 3.669-et használok)

Üdv: vírus
Reply
Nekem NOD 4. Hmm. Nem tudom hogyan kell, lehet a WEBes keresőt kell kikapcsolni hozzá.
[Image: selifest_admin.png]
[Image: selifest_wiki_auth.png]
Reply
Sziasztok még uj vagyok és kéne egy kis segitség.
A Tc régebbi változatában a szóköz kijelölt és lejebb ugrot egy sort, de a 4,9-es már csak kijelöl nem ugrik lejebb.
Légyszi segitsen valaki a megoldásban!
Subscribe for CLO-001 dump training sessions to guarantee pass Braindumps exam. Also get free download link for the next ARM exam.
Reply
(11-10-2014, 04:54 AM)waleed432 Wrote: Sziasztok még uj vagyok és kéne egy kis segitség.
A Tc régebbi változatában a szóköz kijelölt és lejebb ugrot egy sort, de a 4,9-es már csak kijelöl nem ugrik lejebb.
Légyszi segitsen valaki a megoldásban!

A szóköz csak kijelöl az Insert az ami lejjebb is ugrik.
(05-27-2009, 07:26 PM)[HUN]Peti Wrote: Nekem NOD 4. Hmm. Nem tudom hogyan kell, lehet a WEBes keresőt kell kikapcsolni hozzá.

Nekem személy szerint az Avast Antivirus akad ki (jelez vírust) minden letöltéskor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)