Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remélem tudtok segíteni
Sziasztok!

Egy számomra érdekes és sajnos bosszantó problémával találkoztam:

1. Ugye "F7" billentyű alapesetben egyenlő az "Új könyvtár létrehozásával".
2. Na már most ha megnyomom az "F7"-et vagy alul a menüsoron kattintok az "új könyvtár létrehozására" más-más ablakocska jön elő. Ez ugye eddig nem is lenne gond...
3. Ha pl. FTP-n akarok új könyvtárat és F7-et nyomok, ugye előjön az ablakocska, kitöltöm, látszólag meg is csinálja...a valóságban azonban NEM!!! (Nálam pl. az FTP helyett a C:\ gyökérkönyvtárban hozza létre az új könyvtárat...)
4. Ha az alsó menüsor "új könyvtár" funkcióját használom akkor ez a hiba NEM áll fent!

Ez mitől lehet? Illetve hogy tudok ellene tenni?

Ugyan ezen funkciókhoz még egy "hiba":

1. ha "F7"-el hozok létre könyvtárat akkor NEM ugrik az új könyvtárra (Ez azért gond mert van 500 könyvtár és úgy kell kikeresgetni az új könyvtárat...)
2. Az alsó menüsor "új könyvtár" parancsával ez is jól működik

Remélem tudtok segíteni!
Reply
Üdv! Hát nem nagyon pörög ez a fórum, akár meg is lehetne szüntetni, mert értelme nem sok van Sad

Ahogy elnézem valaki mindig felvet egy dolgot de válasz az nem nagyon érkezik sajnos. Pedig szeretjük ezt a programot Smile

No további szép napot, és ha valaki erre vetődik
még mindig állnak a kérdéseim Cool
Reply
(03-26-2010, 08:26 AM)J0hnny Wrote: Sziasztok!

Egy számomra érdekes és sajnos bosszantó problémával találkoztam:

1. Ugye "F7" billentyű alapesetben egyenlő az "Új könyvtár létrehozásával".
2. Na már most ha megnyomom az "F7"-et vagy alul a menüsoron kattintok az "új könyvtár létrehozására" más-más ablakocska jön elő. Ez ugye eddig nem is lenne gond...
3. Ha pl. FTP-n akarok új könyvtárat és F7-et nyomok, ugye előjön az ablakocska, kitöltöm, látszólag meg is csinálja...a valóságban azonban NEM!!! (Nálam pl. az FTP helyett a C:\ gyökérkönyvtárban hozza létre az új könyvtárat...)
4. Ha az alsó menüsor "új könyvtár" funkcióját használom akkor ez a hiba NEM áll fent!

Ez mitől lehet? Illetve hogy tudok ellene tenni?

Ugyan ezen funkciókhoz még egy "hiba":

1. ha "F7"-el hozok létre könyvtárat akkor NEM ugrik az új könyvtárra (Ez azért gond mert van 500 könyvtár és úgy kell kikeresgetni az új könyvtárat...)
2. Az alsó menüsor "új könyvtár" parancsával ez is jól működik

Remélem tudtok segíteni!

Próbáld ki ezt(nem tudom hogy megoldja-e a hibát,csak segíteni szeretnék és én ezt tenném):
Ugye a TC UP mappájában van a Totalcmd.exe fájl. Ezt nevezd át mondjuk Totalcmd_eredeti.exe -re. Töltsd le a legújabb Total Commandert,installáld fel egy eltérő mappába a TC UP-tól. Ezt követően másold ki az legújabb Totalcmd.exe fájlt és rakd a TC UP mappádba(ezzel frissítetted a TC UPodat a legújabb Commanderre,ha kell key akkor keress a neten hozzá. Pl. isohunt.com). Végül próbáld ki a TC UP-ot hogy most csinálja-e az F7-es hibát.
Reply
Ok, kipróbálom
Reply
Nekem is ez a problémám, frissítettem a 7.50 a-ra, de nincs változás.
Viszont ha Shift F7-et használsz FTP könyvtár létrehozására akkor ez megoldás lehet.

Minden jót!
Reply
Az az oka, hogy amikor az "F7" funkcióbill.-t nyomod, akkor nem a TC új könyvtár létrehozása nyílik meg, hanem egy külső program -ami (többek között) erre (is) szolgál. Míg az egérkattintásra (vagy "SHIFT"+"F7"-re) a programba épített rutin...
Reply
Akkor nem tudom, hogy melyik nod verzió van neked, de nekem folyamatosan ezt írja ki.Tehát az a lényeg hogy kapcsoljam ki a heurisztikus keresést (Nod 3.669-et használok)
Decrease your exam stress by using our latest Stanford University and best quality 642-874 brain dump and HITACHI.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)