Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
segítségkérés
Sziasztok! Tegnap felraktam az 5-ös verziót,meglepődtem mennyivel többet tud mint a sima total. Viszont már ki is szúrtam egy problémát. Ha videót akarok rajta lejáttszani nincs rajt hang, nem értem miért. Nincs köztetek valaki aki tudna segíteni mi lehet e gond? Windows 7 ultimate 32bit.
pfalzgraf.gyula@gmail.com
A segítségeket előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!
Reply
Sziasztok! Én egy igen érdekes problémával kerültem szembe. Nos mindig is szerettem a portable cuccokat és nagy örömömre szolgált tapasztalni, hogy ha felinstalálom az usb-s vinyómra a tcup-t és aztán bedugom egy más gépbe, ahól teljesen más nevü meghajtóra kerül, mondjuk nálam f meghajtóra felinstaláltam, míg egy másik gépbe mondjuk d meghajtó lesz a hordozható merevlemezem, és mégis működnek az eszközök, pl az utorrent vagy bármely más progi. Ekkor néztem meg, hogy milye elérési út van az ikon alá írva, hogy mindenhól megy és akkor láttam, hogy %COMMANDER_PATH%\PLUGINS\Media\.... az elérési út. Hamar be is másoltam egy portable progit a plugins könyvtárba és felhúztam az indító programját a toolbarra és autómatikusan ezt az elérést írta be magának így onnan bármi megy bármilyen meghajtóra is kerül. Ellenben ha nem innen, hanem egy a TC UP könyvtáron kivülről húzok be valami ugyan erről a meghajtóról, már nem a %COMMANDER_PATH%-al inicializálja az útvonalat, hanem pl F:/.... így ezek a progik már nem mennek a hordozható adathordozón, ha más nevü meghajtóra kerülnek. A kérdésem az lenne, hogy van-e lehetőség a root inicializálására %ROOT% vagy valami hasonló módon, amit majd a TCUP megfelelően értelmez függetlenül attól, hogy milyen meghajtóra kerül. Ha van rá leghetőség, akkor mi az?! A válaszokat előre is köszönöm. e-mail címem fosztozs@yahoo.com
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)