Total Commander Ultima Prime

One For All

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miért labilis a tcup 5.2-esem
Áttértem a win7-re ezen belül is az ultimatet használom. A tcup 5.0-át használtam sokáig és remekül működött. Na most áttértem az 5.2-re és az a tapasztalatom, hogy pld a win frissítése után, vagy ha én telepítek vagy törlök valamilyen programot akkor a tcup indítás után egy villanást produkál, ablakot nem nyit, látom is, hogy egy kis téglalap alakú ablak megnyílik, de csak egy mp-re, látom is, hogy tartalmaz egy folyamat vagy beíró sávot, bal oldalon ott a tcup felirat jobb oldalán pedig egy piros keresztet látok. Ezután csak egyet tudok tenni törlöm a tcup programot, majd újra telepítem. Annyit tudok segíteni, hogy a proramfájlszból kirakom a 7.55 indító ikonját, amivel indul is a program 7.55-ös néven és érdekes módon az összes tcup-os programot viszi, de nem mutatja a cpu-t, a ram-ot stb. Szeretném tudni van-e ezellen orvosság, mivel én tcup függő vagyok?
Reply
A megoldás az, hogy a CONFIGURATION -> OPERATION -> Main Program menüpontban kapcsold ki az ALLOW ONLY 1 COPY OF TC AT A TIME funkciót. Ez a funkció Win7 alatt hibásan működik, XP alatt használható volt.
Reply
(11-08-2010, 10:58 AM)m0thman Wrote: A megoldás az, hogy a CONFIGURATION -> OPERATION -> Main Program menüpontban kapcsold ki az ALLOW ONLY 1 COPY OF TC AT A TIME funkciót. Ez a funkció Win7 alatt hibásan működik, XP alatt használható volt.

Nekem is ez volt a problémám - Win 7 x64 alatt.

A megoldást azt jelentette, hogy felül írtam a tc.up.exe -t a http://tcup.pl/forum/showthread.php?tid=890 levő 53-as beta verziójú fájlal.

üdv.

Megj.: Ha elsem indul, nem tudod kivenni, hogy ne csak egy példány fusson...
Reply
Ezután csak egyet tudok tenni törlöm a tcup programot, majd újra telepítem. Annyit tudok segíteni, hogy a proramfájlszból kirakom a 7.55 indító ikonját, amivel indul is a program 7.55-ös néven és érdekes módon az összes tcup-os programot viszi, de nem mutatja a cpu-t, a ram-ot stb. Szeretném tudni van-e ezellen orvosság, mivel én tcup függő vagyok
We offer best quality 70-480 dump You can get our 100% guaranteed ISC questions & University of Washington good luck.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)